Teknoloji

Overwatch 2 Steam’e Geliyor: Eleştirildi!

 
Blizzard Entertainment tarafından daha önce Battle.net üzerinde yayınlanan rekabetçi nişancı oyunu Overwatch 2, Steam platformuna giriş yaptı. Steam’e gelmesiyle birlikte oyuncular tarafından çok fazla olumsuz eleştiri alan oyun, şu an için “çoğunlukla olumsuz” etiketine sahip.
 
39 bin yorumun yüzde 11’i olumlu
 
 
 
Steam platformuna çıktığı andan itibaren çoğunlukla olumsuz yorumlarla karşılaşan Overwatch 2 için şu anda 39 binden fazla kullanıcı yorumu bulunuyor. 39.000 kullanıcı incelemesinden yalnızca yüzde 11’i olumlu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle ülkemizde oyunun Battle.net’te Türkçe dil desteği olmasına rağmen Steam’de olmaması çok eleştiriliyor.
 
Bu eleştirilerin dışında SteamDB’ye göre oyun, Steam’e geldiğinde 52.349 eşzamanlı oyuncuyla zirve yapıyor. Bu bağlamda Steam üzerinde en çok oynanan 14. oyundur. Oyun şu anda Steam’de olmasına rağmen, oyunu oynamak için yine de Battle.net hesabınıza bağlanmanız gerekiyor.
 
Öte yandan Overwatch’ın son sezonu geçtiğimiz günlerde başladı ve oyunda üç hikaye görevi yer alıyor. Ancak Haziran ayında duyurulduğu üzere bu görevler yalnızca Overwatch 2: Invasion Bundle’ı satın alanlar tarafından kullanılabilir. Bu paketin fiyatı 15$’dır. Ülkemizde ise 390,99 TL’den satışta.
 
yeni fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu