Haber

Fenerbahçe’den İsmail Yüksek’in Galatasaray Şampiyonu Hakkındaki Sözleri

Galatasaray’ın şampiyon olduğu 2022-2023 sezonunun son derbisinde sarı-kırmızılıların konuğu ezeli rakibi Fenerbahçe oldu. Maç öncesi beINSports’a röportaj veren Fenerbahçe’nin orta saha oyuncusu İsmail Yüksek, Galatasaray’ın şampiyonluğu hakkında söyledikleriyle sosyal medyada gündem oldu.

Fenerbahçe ile bu dönem 18 lig maçına çıkan orta saha oyuncusu İsmail Yüksek, maç öncesi verdiği röportajla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Karşılaşma öncesi sarı lacivertlilerin yerli yıldızlarından İsmail Yüksek; “Oyundan bahsetmeden önce farklı bir şeyden bahsetmek istiyorum. Şüphelerle dolu bir sezon oldu. Hak edilmiş bir şampiyonluk olduğunu düşünmüyorum.” söz konusu.

İsmail Yüksek’in açıklamaları şöyle:

“Maçtan bahsetmeden önce farklı bir konudan bahsetmek istiyorum. Şüphelerle dolu bir dönemdi. Hak edilmiş bir şampiyonluk olduğunu düşünmüyorum. Önümüze bir fırsat çıktı ama değerlendiremedik. Buraya kadar geldik, geriye dönüp bakmanın bir anlamı yok. Değerli bir derbi. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Türkiye Kupası’nı kazanarak taraftarlarımızı bir nebze olsun mutlu etmek istiyoruz’ dedi. söz konusu.

“Hakedilmiş bir şampiyonluk olduğunu düşünmüyorum” diyen İsmail Yüksek’in yansımaları şöyle oldu ?

?

?

?

?

?

İsmail Yüksek’in açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu