Haber

Christian Atsu için eski kulüplerinden taziye mesajı

Hatay’daki depremde hayatını kaybeden Hataysporlu futbolcu Christian Atsu için eski takımları Chelsea, Porto, Newcastle United, Everton ve Bournemouth taziye mesajları yayınladı.

Hayatını kaybeden Christian Atsu için taziye mesajları şöyle:

chelsea

“Chelsea’deki herkes eski oyuncumuz Christian Atsu’nun trajik ölümünü öğrenince yıkıldı. Düşüncelerimiz onun ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte.”

Porto

“2013 şampiyonlarımızdan Christian Atsu’nun vefat haberini derin bir üzüntüyle almaktayız. Mekanı cennet olsun. Türkiye ve Suriye’deki tüm depremzedelere mesaj olarak en derin duygularımızı gönderiyoruz. ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.”

Newcastle United

“Christian Atsu’nun Türkiye’deki yıkıcı depremlerde trajik bir şekilde hayatını kaybettiğini öğrenmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. O yetenekli bir oyuncu ve özel bir insan. Oyuncularımız, teknik heyet ve taraftarlarımız tarafından her zaman sevgiyle anılacak. nur içinde yat Christian”

Malaga

“2015-2016 döneminde Malaga’da forma giyen Christian Atsu’nun vefatından derin üzüntü duyduk. Huzur içinde yat Christian”

Everton

“Türkiye’de meydana gelen deprem sonrası Christian Atsu’nun vefat haberinden derin üzüntü duyduk. Düşüncelerimiz ailesi, arkadaşları, Hatayspor ve bu olaydan etkilenen herkesle birlikte”

Bournemouth

“Christian Atsu’nun vefat ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Düşüncelerimiz şu anda ailesi ve dostlarıyla birliktedir” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu