Yaşam

Başrollerini Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Ercan Kesal’ın paylaştığı Magarsus, 10 Ağustos’ta BluTV’de başlıyor.

Başrollerini Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Ercan Kesal’in paylaştığı Magarsus’un ilk iki bölümü 10 Ağustos’ta BluTV’de seyirciyle buluşacak.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya göre Magarsus, Çukurova’nın sahil ilçesi Sarıbahçe’de narenciye ticareti yapan Kurak Ailesi’nin dış güçlerle hem kendi içlerinde hem de bölgede hakimiyet kurmaya çalışmasını konu alıyor.

Adana’nın Karataş, Sarıçam ve Yumurtalık ilçelerinde geçen dizinin çekimleri yaklaşık 2 ay sürdü. Yılın merakla beklenen dizisi Magarsus, başarılı oyuncu kadrosuyla 7. Berlin Dizi Festivali’nin “Özel Mansiyon” kategorisinde “Yıldız Oyuncu Kadrosu” ödülüne layık görüldü. Magarsus’un basın tanıtımı 7 Ağustos’ta Soho House’da özel bir etkinlikle gerçekleştirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hepsiburada Pazarlama Küme Yöneticisi Görkem Dereli, Türk yapımlarının tüm dünyada elde ettiği başarının gurur verici olduğunu belirterek, “Bu anlamda BluTV’ye Türk yapımlarına sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Hepsiburada Premium, Hepsiburada’nın üyelik bazlı sadakat programıdır ve üyelerine birçok avantaj sağlar.Geçen ay 1. yılını kutladığımız ve şu anda 1.3 milyon üyesi bulunan Hepsiburada Premium’un en önemli ayrıcalıklarından biri ilk günden beri bizimle. ayrılışımız – hediye BluTV üyeliğidir.Bu güzel işbirliğinin uzun yıllar devam etmesini dileriz.Dizi yapımları arasında yer alan Magarsus’u merakla bekleyen tüm izleyicileri Hepsiburada’nın ayrıcalıklı dünyasına bekliyoruz. Ödül.” ifadelerini kullandı.

BluTV CMO’su Merve Naz Atmaca Özdurak, “Türkiye’nin ilk ve lider yerli video platformu olarak bu toprakların hikayelerinin gücüne inanıyorlar ve şunları söyledi:

“Magarsus hem senaryosuyla hem de oyuncu kadrosuyla ilk günden beri bizleri heyecanlandıran bir proje, tanıtımlarda aldığımız olumlu geri dönüşler ve seyircilerin heyecanı yılın dizisi olacağına olan inancımızı pekiştirdi. Hepsiburada Premium ile geçen yıl başlayan başarılı işbirliğimizin bir sonucu olarak, BluTV’nin premium içeriklerini Hepsiburada Premium üyelerine sunacağız.Magarsus’un Hepsiburada Premium’un katkılarıyla daha geniş kitlelere ulaşacak olmasından mutluluk duyuyor ve herkesi bir ilk olarak BluTV’ye davet ediyoruz. 10 Ağustos’ta Magarsus’un 2 bölümü.”

Hepsiburada Premium’un katkılarıyla ekrana gelen Magarsus’u 10 Ağustos’tan itibaren premium üyeler, üyelik süreleri boyunca ücretsiz BluTV üyelikleri ile izleyebilecekler. Geçen ay birinci yılını kutlayan Hepsiburada Premium’un 1 milyondan fazla üyesi bulunuyor.

haberozalp.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu